Адміністративно-методичний склад закладу

Директор - Ганцева Ірина Вікторівна 

Методист з навчальної роботи  - Радченко Ірина Олександрівна

Методист з виховної роботи - Алпанова Надія Михайлівна

Педагоги закладу

Алпанова Надія Михайлівна - керівник гуртка "Аеробіка", "Пізнаємо рідний край"

Ворошило Ольга Юріївна - керівник гуртків "Літературно-драматичний", "Театральні мініатюри"

Ганцева Ірина Вікторівна - керівник гуртка "Умілі руки"

Жидченко Зоя Іванівна - керівник гуртків "Народна творчість", "Сувенір"

Куліш  Олена Олегівна - керівник гуртків "Акварель", "Іграшка"

Радченко Ірина Олександрівна - керівник гуртків "Витинанка", "Фітодизайн"

Про заклад

Шосткинський міський клуб дитячої та юнацької творчості Орлятко» - позашкільний навчальний заклад міського управління освіти, розташований у Куйбишевському мікрорайоні міста Шостки. У 1980 р. було створено клуб, який являв собою дитячу кімнату при ЖКВ казенного заводу «Імпульс». Тут діти працівників заводу проводили своє дозвілля: відвідували гуртки, в яких навчалися в'язати гачком, спицями, робили вироби з макраме тощо. У 1994 році дитячу кімнату підпорядкували Міськво і перейменували у Дитячий підлітковий клуб. Директором в цей період була Іванова Н.А.

Для охоплення роботою клубу більшої кількості дітей у 2001 році приміщення закладу перенесено в іншу будівлю, в якій знаходиться  в даний час. Тоді ж директором закладу стала Ганцева Ірина Вікторівна, яка є його керівником  і на сьогоднішній момент. Нове приміщення дало можливість розширити кількість навчальних приміщень, у закладі створено: кімнату-музей «Світлицю», виставкову залу, «Оранжерею», залу для проведення масових заходів, кімнату для костюмів.

У 2005 році заклад реорганізовано у Шосткинський міський клуб дитячої та юнацької творчості «Орлятко». Поштова адреса – вулиця Озерна 18, місто Шостка, Сумська область, 41109;    телефон – (05449)  5-38-34.

Сьогодні навчанням і вихованням підростаючого покоління наполегливо займаються 6 педагогів. Загальна кількість гуртків -  11 (15 груп) за такими напрямами: художньо-естетичний, художньо-технічний, фізкультурно-оздоровчий, еколого-натуралістичний, гуманітарний. До художньо-естетичного напряму відносяться гуртки – «Акварель»,  «Витинанка», «Іграшка», «Народна творчість», «Літературно-драматичний», "Театральні  мініатюри". Художньо-технічний - «Сувенір», «Умілі руки». Еколого- натуралістичний напрям - гурток «Фітодизайн». Фізкультурно-оздоровчий напрям – гурток «Аеробіка». Гуманітарний - гурток "Пізнаємо рідний край".

Крім навчальної роботи  в закладі проводиться також  з дітьми культурно-масові та виховні заходи, що спрямовані на організацію змістовного дозвілля та відпочинку дітей.

Під час літніх канікул в закладі проводиться оздоровча робота для гуртківців та дітей мікрорайонк за напрямами:екскурсії, походи, пленери.

Головною метою роботи КДЮТ «Орлятко» є забезпечення реалізації права громадян на здобуття позашкільної освіти, організація змістовного дозвілля, відпочинку, оздоровлення, розвиток громадської активності, профорієнтація дітей та учнівської молоді віком від 5 до 18 років.

 Органом учнівського самоврядування КДЮТ «Орлятко» є Козацька Республіка. Вищим органом Козацької Республіки є загальні збори, які скликаються один раз на рік, на яких обирається Козацька Рада клубу.

Керує діяльністю Козацької Ради – Гетьман, який має заступника – Осавула та Писаря, який протоколює збори, збирає пропозиції, тощо. Членами Козацької Ради є Курінні Отамани – представники кожного гуртка, які збирають ідеї вихованців своїх гуртків та представляють їх на зборах і допомагають вирішувати всі питання. В свою чергу в кожному курені обов’язки розподіляються таким чином: кожному Отаману  підпорядковуються Сотники, які відповідають за корисні справи, чистоту порядок, прес-центр, культурно-масову роботу, тощо.