Інформація про участь вихованців КДЮТ "Орлятко" в конкурсах в 2017-2018 навчальному році

Участь у міжнародних конкурсах

  • ІІІ фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Перлина-Fest" - кубок і диплом ІІІ місце Мехдієва Лейла, номінація спортивний freestile; диплом за участь (гурток "Аеробіка").

Участь у Всеукраїнських конкурсах

  • новорічно-різдвяний конкурс "Новорічна композиція" - ІІ місце Тарасенко Валерія в номінації "Різдвяний вінок", ІІ місце Радченко Владислав в номінації "Стилізовна ялинка", ІІІ місце Сачко Аліна в номінації "Новорічний букет",     ІІІ місце Любовець Дар'я в номінації "Новорічна композиція" (гурток "Фітодизайн";
  •  фестивалі аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017» - диплом І ступеня. кубок І ступеня, диплом "Юна обдарованість"  Торська Єлизавета; диплом ІІ ступеня, кубок ІІ ступеня Василенко Софія (гурток "Літературно-драматичний");
  • конкурс-виставка художніх творів дітей та молоді “ChildArt.org” -  лауреат І премії Радченко Владислав (гурток "Фітодизайн");
  • конкурс творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" - диплом ІІ ступеня Жидченко Олексій (гурток "Народна творчість").

Участь в обласних конкурсах

  • обласний етап конкурсу "Український сувенір" - І місце Тарасенко Валерія (гурток "Фітодизайн"),  І місце Петренко Анастасія, ІІ місце Лозовська Катерина  ("Акварель"), ІІ місце Романько Марина, ІІІ місце Іллющенко Ольга ("Народна творчість");
  • відкритий чемпіонат Сумської області з черліденгу - ІІ місце (джаз-дует), ІІІ місце (фристайл-соло) Мехдієва Лейла; ІІ місце (джаз-дует) Дзюба Вікторія (гурток "Аеробіка");
  • постійно діюча обласна виставка-конкурс "Знай і люби свій рідний край" - І місце Поронько Ангеліна, І місце Гриценко Ангеліна (гурток "Витинанка"), І місце Григорєва Лідія (гурток "Іграшка"), ІІ місце Головач Діана (гурток "Народна творчість"), ІІІ місце Даниленко Софія (гурток "Сувенір").

Участь в міських конкурсах

  • міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція: історичне краєзнавство) - І місце Княгницька Катерина ("Пізнаємо рідний край");
  • міський етап всеукраїнського конкурсу "Не жартуй з вогнем" - І місце Іллющенко Ольга ("Народна творчість");
  • міський етап  конкурсу  творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» - І місце Василенко Софія, номінація "Літературний твір" (гурток "Літературно-драматичний"), І місце Мехдієва Лейла, номінація "Фотографія"(гурток "Аеробіка");
  • міський конкурс "Різдвяне чудо" - переможець Тарасенко Валерія, переможець Радченко Владислав (гурток "Фітодизайн"), переможець Жидченко Олексій. переможець Корда Ілля (гурток "Сувенір");
  • міський етап обласного літературного конкурсу "Проба пера" - ІІІ місце Алпанова Вікторія (гурток "Пізнаємо рідний край").

Інформація про участь вихованців КДЮТ "Орлятко" в конкурсах в 2016-2017 навчальному році

Участь у Всеукраїнських конкурсах

  • конкурс "Новорічна композиція" - переможець Генов Андрійпереможець Радченко Владислав, гурток "Фітодизайн".

Участь в обласних конкурсах

  • відкритий чемпіонат Сумської області з черліденгу - ІІ місце (фрістайл-соло), ІІ місце (хіп-хоп), ІІІ місце (джаз-соло) Мехдієва Лейла (гурток "Аеробіка");
  • постійно діюча обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій рідний край» - І місце Юрченко Маргарита (гурток "Витинанка"), ІІ місце Радченко Владислав (гурток "Фітодизайн"), ІІ місце Будункова Анна (гурток "Іграшка"), І місце Іллющенко Ольга, І місце Жидченко Олексій (гурток "Народна творчість");
  • обласний етап літературного конкурсу "Проба пера" - ІІІ місце Сачко Аліна, гурток "Аеробіка";
  • обласний етап конкурсу творчих робіт "Здорове життя - успіх буття" - ІІІ місце Комячко Дар'я, гурток "Літературно-драматичний";
  • обласний етап Всеукраїнського конурсу "Український сувенір" - ІІ місце Бузирьова Ірина (гурток "Витинанка"), ІІ місце Іллющенко Ольга (гурток "Народна творчість").

Участь в міських конкурсах

  • міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція: історичне краєзнавство)  - І місце Княгницька Катерина;
  • міський етап Всеукраїнського конкурсу творчості «За нашу свободу» - переможці Жидченко Олексій (гурток "Народна творчість"), Радченко Владислав (гурток "Фітодизайн"), Юшкіна Вероніка (гурток "Намистинка");
  • міський етап Всеукраїнського огляду-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» - переможці Будункова Анна (гурток "Іграшка"), Іллющенко Ольга (гурток "Народна творчість");
  • міський етап обласного літературного конкурсу "Проба пера" - ІІ місце Сачко Аліна, гурток "Аеробіка";
  • міська виставка-конкурс дитячих робіт "Різдвяне чудо" - переможець Генов Андрій, переможець Радченко Владислав, переможець колектив (гурток "Фітодизайн"); переможець Жидченко Олексій (гурток "Народна творчість"); переможець Товстая Анна, переможець Букреєва Катерина (гурток "Сувенір"); переможець Воловік Аліна, подяка за участь Воловік Сніжана (гурток "Намистинка");
  • міський конкурс творчих робіт "Здорове життя - успіх буття" - ІІ місце Комячко Дар'я, гурток "Літературно-драматичний";
  • міський конкурс "Щедрість рідної землі" - ІІ місце номінація "Квітковий кошик", ІІІ місце номінація "Ріг достатку", колектив гуртка "Фітодизайн".

Інформація про участь вихованців КДЮТ "Орлятко" в конкурсах в 2015-2016 навчальному році


Участь у Всеукраїнських конкурсах

  • конкурс "Новорічна композиція" - переможець Чепик Анна, переможець Радченко Владислав, гурток "Фітодизайн".

 


Участь в обласних конкурсах

  • конкурс "Український сувенір" - ІІ місце Товстая Анна, гурток "Народна творчість"; ІІ місце Воловік Аліна, гурток "Намистинка"; ІІІ місце Радченко Владислав, гурток "Фітодизайн";
  • постійно діюча обласна виставка-конкурс "Знай і люби свій край" - ІІІ місце Бузирьова, Ірина гурток "Витинанка"; ІІ місце Чепик Анна, гурток "Фітодизайн"; ІІ місце Воловік Аліна, ІІІ місце Лизень Анастасія, гурток "Намистинка"; ІІІ місце Іллющенко Ольга, ІІІ місцеТовстая Анна, гурток "Народна творчість"; 
  • V відкритий Сумський обласний турнір з черліденгу "DANCE SPRING" серед школярів та студентів ІІІ місце команда, ІІІ місце квартет, ІІІ місце дует, ІІ місце Любовець Даря, ІІІ місце Мурашко Альона, гурток "Аеробіка".

Участь у міських заходах 

  • міський етап Всеукраїнського творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" - І місце Юрченко Маргарита, гурток "Витинанка";
  • міський етап Всеукраїнського конкурсу малюнка на протипожежну і техногенну тематику - ІІІ місце Карпенко Єлизавета, гурток "Аеробіка";
  • міський етап Всеукраїнського конкурсу "Наш пошук і творчість - тобі. Україно!" - І місце Лизень Анастасія, гурток "Намистинка".
  • міський конкурс "Шостка - місто, яке я люблю" - ІІІ місце Княгницька Катерина, гурток "Аеробіка";
  • конкурс новорічно-різдвяних композицій "Збережемо зелену красуню" -  ІІІ місце Зіборєва Валерія в номінації "Різдвяний вінок", ІІІ місце Радченко Владислав в номінації "Настільна композиція", гурток "Фітодизайн"; грамоти за оригінальність ідей Воловик Аліна і Воловик Сніжана, гурток "Намистинка"; Побойна Дар'я, гурток "Народна творчість".

 

Комментарии: 0