Умови вступу до гуртків КДЮТ "Орлятко"

Для вступу до гуртка Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості "Орлятко"необхідно:

  • подати заяву про вступ;
  • надати копію свідоцтва про народження;
  • довідку про стан здоров'я (для гуртка фізкультурно-спортивного напряму).

Прийом дітей до будь-яких гуртків проводиться на безконкурсній основі. Навчання проводиться безкоштовно. 


Художньо-естетичний напрям 

  • гурток "Літературно-драматичний" (ознайомлення та оволодіння учнями сутністю виконавської театральної творчості: акторська майстерність, сценічна мова і сценічний рух; розвиток у дітей образного мислення, уяви і фантазії, гарної дикції, здатності до міжсобистісного спілкування) вікова категорія -  7-18 р., працює в закладі та на базі ЗОШ № 4

Керівник гуртка - Ворошило Ольга Юріївна 

розклад занять: 

вівторок, середа, четвер 13.00-14.40 (КДЮТ)

понеділок 14.50-16.30, четвер 15.05-16.45, п'ятниця 14.50-16.30 (ЗОШ № 4)

 

Скачать
Презентация ЛДГ Галатея.pdf
Adobe Acrobat документ 4.8 MB

  • гурток "Театральні мініатюри"(ознайомлення з поняттями з театрального мистецтва, вивчення основ теорії театру; оволодіння майстерністю актора, сценічною мовою, рухами і пластикою тощо; забезпечує формування досвіду власної творчої діяльності з театрального мистецтва)  вікова категорія - 6-10 років, працює на базі ЗОШ № 4.

Керівник гуртка - Ворошило Ольга Юріївна

розклад занять: понеділок 13.00-14.40, вівторок  15.05-16.45, п'ятниця 13.00-14.40

 


  • гурток "Витинанка" (розвиток у вихованців стійких інтересів до занять по витинанню, надання їм додаткової освіти з різних предметів; набування практичних знань і вмінь по виготовленню простих одноколірних, складних поліхромних витинанок, витинанок-оберегів, вириванок, іграшок; стимулювання розвитку творчих здібностей вихованців)   вікова категорія -  6-12 р., працює на базі ЗОШ № 4

Керівник гуртка Радченко Ірина Олександрівна

розклад занять: понеділок, середа  13.00-14.40

 


  • гурток "Умілі руки" (на заняттях вивчаються і поглиблюються знання вихованців за такими розділами: робота з природними матеріалами, робота з папером і картоном, робота з текстильними матеріалами, робота з утилізованою продукцією)  вікова категорія - 6-10 р., на базі закладу.

Керівник гуртка Ганцева Ірина Вікторівна

розклад занять: понеділок, вівторок, четвер 13.00-14.40

 

 


  • гурток "Акварель" (знайомство з основами образотворчої грамоти, засобами виразності різних видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва; оволодіння техніками живопису, графіки, ліплення, художнього конструювання, писанкарства вікова категорія - 8-14 р., на базі закладу та ЗОШ № 11.

Керівник гуртка: Куліш Олена Олегівна 

розклад занять:

середа 13.00-14.45, субота 10.00-11.45 (КДЮТ)

середа, пятниця  15.30-17.10 (ЗОШ № 11)

 


  • гурток "Іграшка" (вихованці ознайомлюються з основними технологічними процесами виготовлення іграшки, проектують та виготовляють оригінальні конструкції іграшок; створюють композиції іграшок за сюжетами українських народних казок, творів українських письменників, поетів, дитячих мультфільмів)  вікова категорія  7-16 р., на базі ЗОШ № 4.

Керівник гуртка: Куліш Олена Олегівна

розклад занять: вівторок, четвер, п'ятниця  13.00-14.45

 


  • гурток "Народна творчість" (робота гуртка пов'язана з українським народним мистецтвом, відомими промислами та ремеслами - вишивкою, бісероплетінням, писанкарством, ліпленням)  вікова категорія  - 6-18 р., на базі ЗОШ № 11, № 6

Керівник гуртка Жидченко Зоя Іванівна

розклад занять: понеділок, середа 15.00-16.40, четвер 14.00-15.40 (ЗОШ № 6);

                              четвер, п'ятниця 12.20-13.40 (ЗОШ № 11)

 


  • гурток "Сувенір"(під час навчання учні поступово опановують різноманітні техніки виготовлення сувенірів; набувають практичних навичок у виготовленні шаблонів, читанні схем, пошиві і оздобленні сувенірів) -  вікова категорія - 6-14 р., на базі ЗОШ № 11.

Керівник гуртка Жидченко Зоя Іванівна

розклад занять: понеділок 13.00-14.40, вівторок 14.45-16.25, п'ятниця 13.45-15.25 (9-10 р.);

                            вівторок, середа 13.00-14.40 (7-8 р.)

 


Еколого-натуралістичний напрям 

  • гурток "Фітодизайн" (ознайомлення з історією застосування квітів у повсякденному житті людини, з легендами про квіти; ознайомлення з основними правилами озеленення приміщень, вибору асортименту рослин, догляду за ними; створення квіткових композицій різних стилів та флористичних технік; про українські свята і традиції, в яких використовуються квіти та інші рослини, створення оберегів)  вікова категорія 12-15 р., на базі закладу.

Керівник гуртка Радченко Ірина Олександрівна 

розклад занять: понеділок, середа, п'ятниця 16.00-17.40

 


Гуманітарний напрям

  • гурток "Пізнаємо рідний край" (знайомство та вивчення пам'яток історичної культури, формування особистісного дослідженого матеріалу, вміння досліджувати навколишнє середовище, формувати зацікавленість у пошуковій та дослідницькій роботі) вікова категорія 12-15 р., на базі закладу та ЗОШ № 4

Керівник гуртка Алпанова Надія Михайлівна

розклад занять: четвер 16.00-17.40 (ЗОШ № 4), субота 11.00-12.40 (КДЮТ)


Фізкультурно-спортивний напрям

 

  • гурток "Аеробіка" (розучування та виконання вправ базової аеробіки, загальнорозвиваючі вправи у положенні стоячи, сидячи, лежачи; силові тренування; стретчинг; вивчення танцювальних рухів, підготовка до постановки танців; перегляд та обговорення літератури та відео) вікова категорія 9-15 р., на базі закладу.

Керівник гуртка Алпанова Надія Михайлівна

розклад занять: вівторок, середа 16.00-17.40, п'ятниця 16.20-18.00

 

Комментарии: 0